Skládací vycházkové hole

Vycházková kovová hůl skládací Pro všechny milovníky stylových, praktických, ale i moderních módních doplňků je tu náš článek právě o takových věcech, které se nyní nosí. Nevíme, jestli jste již zaznamenali vlnu retro módy, každopádně se do naší republiky dostal tento trend – vrátily se klasické motivy z dávných časů a začaly se nosit například klobouky, velké pánské i dámské deštníky, dlouhé kabáty a také vycházkové hole.

Elegantní pomůcka

Vycházkové hole mají dlouhou tradici a nenosí je jen lidé starší generace, ale také všichni elegantní pánové a elegantní dámy. Tato pomůcka totiž není věcí výhradně pánskou, pro dámy jsou připraveny vycházkové hole s vystřelovacím deštníkem s různými vzory. Řeč také bude o velmi praktické věci, a tou je skládací vycházková hůl, která je obměnou klasické vycházkové hole. Skládací vycházková hůl je praktickou záležitostí, jelikož je teleskopická a tudíž velmi skladná.

Jedná se o kovovou vycházkovou hůl rozkládací, kterou pod plastovou rukojetí zdobí kovový kroužek zlaté barvy. Tuto hůl lze složit a navolit čtyři různé délky (83cm-93cm). Hůl je samozřejmě také opatřena protiskluzovým gumovým návlekem, který se dá objednat samostatně. Skládací vycházková hůl může mít bronzovou či černou barvu.

Skládací vycházková hůl

Více podob vycházkové hole

Obecně vycházkové hole (nejen tedy skládací vycházková hůl) mohou mít mnoho podob – jsou v nabídce dřevěné, bambusové i kovové. Rukojeť je pak buďto také dřevěná, či plastová, nebo kovová. Také může být potažena kůží, či mít ergonomický tvar. Pro labužníky jsou tu rukojeti ve tvaru kachní, či psí hlavy.

Tyto a mnohé další módní doplňky můžete sehnat v internetovém obchodě Delmas, kde z pohodlí svého domova můžete objednat opasky, kabelky, šály, zavazadla, peněženky a další..