Luxusní vycházkové hole

Dřevěná vycházková hůlNa této stránce se budeme zabývat tématem luxusní dřevěné vycházkové hole. Nejprve Vás seznámíme s funkcí vycházkových holí jako takových, jaké jsou jejich druhy a kde lze vycházkové hole pořídit.

Pro všechny věkové kategorie

Samozřejmě jsou vycházkové hole určeny zejména starším lidem pro zjednodušení pohybu, avšak tento předmět se dá použít i jako vhodný a elegantní módní doplněk pro všechny věkové kategorie bez ohledu na pohlaví. Není to tedy jen výsadou pánů.

Co se týče rozdělení, již jsme zmínili dělení podle pohlaví, to znamená rozdělení na dámské a pánské vycházkové hole. Dělit můžeme i podle materiálu, který může být tradičně dřevěný, bambusový, či niklový. Také rukojeť může mít mnoho podob a materiálů. Hůl bývá zpravidla zakončena gumovým návlekem, který jde pořídit zvlášť.

Reprezentativní dárek

Pokud se však máme zaměřit na luxusní vycházkové hole, jako na pěkný reprezentativní dárek, nebo na elegantní doplněk Vašeho outfitu, používají se zde ty nejlepší materiály. To znamená, že luxusní vycházkové hole bývají ze dřeva, zpravidla lakovaného buku, rukojeť mohou mít potaženu kůží, nebo z niklu. Tato rukojeť také bývá ergonomicky přizpůsobena stisku ruky. Pro opravdové labužníky je tu pak rukojeť ve tvaru kachní, či psí hlavy a nejrůznější zdobení.

Dámský deštník -hůl Gastrock

Dámám můžeme nabídnout luxusní vycházkové hole s vystřelovacím deštníkem v několika provedení.

Nabízíme Vám hole výrobců Walking Stick a Gastrock. Stejně tak nabízíme i příslušenství – splétaná poutka, která se pomocí gumičky navléknou na hůl v různých barvách a papírový obal.

Tyto a jiné vycházkové hole lze sehnat na internetovém obchodě Delmas, kde můžete naleznout i ostatní módní doplňky, jako jsou například peněženky, kabelky, šály, manikúry, deštníky, či opasky. Vše ve vysoké kvalitě světových i domácích značek.