Dřevěné vycházkové hole

Dřevěné vycházkové holeV tomto článku se můžete dozvědět, komu jsou určeny vycházkové hole, jaké jsou jejich druhy, proč si pořídit tento módní doplněk a pak se zaměříme na jeden konkrétní druh, o kterém budeme mluvit detailněji, a to jsou dřevěné vycházkové hole.

Pro ty, kteří mají rádi vycházky městem, ale i venkovem a krajinou, či pro ty, kteří mají nějaký neduh, díky kterým se jim nechodí úplně lehce i pro ty kteří si chtějí vylepšit image, jsou tady. Ptáte se co, či kdo? Právě dřevěné vycházkové hole všeho druhu.

Více druhů vycházkových holí

Tyto hole mohou mít mnoho podob. Hlavní dělení je podle délky a materiálu. Hole mívají standardní délku kolem 90 centimetrů, některé jsou vyrobeny s teleskopickým jádrem, a tak mají několik délkových poloh. Stávají se tak praktičtějším a skladnějším pomocníkem.

Podle materiálu můžeme dělit hole ještě na dřevěné vycházkové hole, bambusové, či hliníkové. My zde vyzdvihujeme vlastnosti těch dřevěných, které jsou z tohoto tradičního materiálu, většinou ze dřeva lakovaného, většinou kvalitního bukového. Některé hole jsou pak celodřevěné, jiné mají zvlášť rukojeť, například plastovou nebo niklovou. Elegantní vzhled těmto vycházkovým holím dodává potažení kůží, ornamenty na těle hole, či originálně pojatou rukojeť třeba ve tvaru kachní, či psí hlavy.

Specialitou jsou pak dámské dřevěné hole s vystřelovacím deštníkem v různých vzorech.

Dřevěná vycházková hůl

Prohlédněte si proto pestrou nabídku na e-shopu Delmas, kde najdete dřevěné vycházkové hole kvalitních světových značek Walking Stick a Gastrock. Lze přikoupit i příslušenství, a to splétaná poutka, která se pomocí gumičky navlékne na hůl v pěti různých barvách a papírový obal na Vaši hůl.

 

Vyberte proto tento módní doplněk pro Vaše potřeby, či jako dárek pro Vaše blízké.